Biznes Ubezpieczeniowy

BU50: Jak skutecznie zmotywować się do telefonowania do klientów

November 27, 2019

Kontakt telefoniczny, którego celem jest umówienie spotkania z potencjalnym klientem to, jak wiemy, bardzo ważny element pracy agenta ubezpieczeniowego. Przy obecnym rynku ubezpieczeń tylko duża liczba nowych spotkań jest gwarancją sukcesu w sprzedaży. Minęły bezpowrotnie czasy, kiedy odbywając kilka spotkań w tygodniu, osiągało się dobre wyniki. Obecny rynek wymaga dużej aktywności i co najmniej dwóch nowych spotkań dziennie! I tu często blokadą okazuję się właśnie telefon.

W swojej pracy trenera spotkałem wielu wspaniałych agentów, którzy mieli ogromny potencjał i możliwości, ale od fantastycznych wyników sprzedaży oddzielał ich problem telefonu. A to właśnie najsłabszy punkt ustala wyniki, które osiągniesz we wszystkich innych dziedzinach!

Dlatego zestaw porad i metod dotyczących motywowania się do telefonowania zawarłem w podcaście dołączonym do tego tekstu. Zapraszam Cię do jego wysłuchania i oczywiście skorzystania z pomysłów, które w nim przedstawiam. W ten sposób zwiększysz swoją motywację, następnie działanie i na końcu oczywiście pojawią się jeszcze lepsze wyniki Twojej pracy. Czego Ci serdecznie życzę.

Play this podcast on Podbean App